LV
EN
 

Samazinam cenas

 

Kiberuzbrukums ir pārtraukts, situācija normalizēta un ierobežojumi atcelti, visām sistēmām būtu jādarbojas ierastajā režīmā

 

Kiberuzbrukums – traucēta sistēmu darbība

Šobrīd Latvijas pasta IT sistēmas saņem kibertriecienus no nelabvēļiem, kā rezultātā periodiski nav pieejamas dažādas sistēmas, tajā skaitā Eksprespasta klientu informācijas sistēma express.pasts.lv

IT kolēģi aktīvi strādā, lai tos novērstu un varam atjaunot stabilu sistēmu darbību.

Uz doto brīdi piekļuve sistēmai ierobežota un pieejama tikai no Baltijas valstu IP adresēm.

 

 

21.03.2022 

Godātais klient!

Saistībā ar ievērojamo degvielas cenu kāpumu pēdējā gada laikā, esam bijuši spiesti pārskatīt mūsu sniegto pakalpojumu izmaksas. Vairākus gadus esam spējuši saglabāt un nodrošināt saviem klientiem stabilu un nemainīgu pakalpojumu cenu, bet ņemot vērā pēdējā gada vidējo degvielas cenu kāpumu par +56%, esam pieņēmuši lēmumu, ka turpmāk, sākot ar 2022.gada 1.aprīli Eksprespasta kurjerpiegādēm iekšzemē tiks piemērota degvielas koeficienta piemaksa.

Degvielas koeficients tiks aprēķināts atbilstoši ikmēneša degvielas cenu kāpuma vai samazinājuma izmaiņām, balstoties uz iepriekšējā mēneša vidējo degvielas cenu. Par katru nākamo mēnesi vidējā degvielas cena un degvielas koeficients tiks publicēts Eksprespasta mājaslapā: https://expresspasts.lv/ sadaļā Cenu kalkulators.

 

Degvielas koeficients neattieksies uz tādiem pakalpojumiem kā sūtījumu piegādes uz pasta nodaļām, Latvijas Pasta pakomātiem, sūtījumu izsniegšana Circle K Latvia degvielas uzpildes stacijās, Baltic Express un „EMS” (Express Mail Service).

 

Klientiem, kuri nodod sūtījumus pasta nodaļās, bez noslēgta līguma ar Eksprespastu, lūdzam arī pievērst uzmanību tarifu izmaiņām.

 

Pateicamies par sapratni un sadarbību, un ceram uz veiksmīgu tās turpināšanu!


28.02.2022 Atjaunota pasta apmaiņa ar Ukrainu

24.02.2022 Tiek apturēta sūtījumu pieņemšanu uz Ukrainu

Ieiet sistēmā